| Par Mums | Kontakti | mans.oneit.lv
Btn lv

IT infrastruktūras uzturēšana

Uzticiet savu IT uzturēšanu mūsu speciālistiem

Piedāvājam uzņēmumiem kvalificētu IT infrastruktūras atbalstu par fiksētu ikmēneša maksu, nodrošinot infrastruktūras nepārtrauktu darbību, uzticot profesionāļiem veikt regulāru apkopi un diagnostiku, lai potenciālās problēmas tiktu novērstas pirms tās ir sagādājušas neērtības Jūsu biznesam.

Nodrošinām sekojušus uzturēšanas pakalpojumus:

  • Datortehnikas un perifēro iekārtu apkalpošanu: nodrošinot pilnvērtīgu datoru un perifēro iekārtu darbību, apkalpošanu, kā arī problēmu novēršanu attālināti vai izbraucot pie klienta uz vietas.
  • Serveru apkalpošanu: nodrošinot stabilu serveru darbību, servera profilaktiskās apkopes, pēcgarantijas remontu, servera darbaspējas operatīvu atjaunošanu, servera darba optimizēšanu.
  • Datortīklu apkalpošanu: nodrošinot lokālā datortīkla uzturēšanu optimālas veiktspējas kārtībā, kā arī datortīkla noslogotības pārbaudi, datortīkla savienojumu defektu apzināšanu un novēršanu, datortīkla integritātes pārbaudi un datortīkla iekārtu konfigurācijas atbilstības pārbaudi.

Šis pakalpojums pieejams tikai izmantojot arī ONE IT elektronisko sakaru vai datu centra pakalpojumus. Pirms pakalpojuma sniegšanas tiek veikts Jūsu IT infrastruktūras audits fiksējot apkalpojamās infrastruktūras un programmnodrošinājuma apjomus. Izvērtējot audita rezultātus, tiek izstrādātas rekomendācijas fiksēto problēmu novēršanai un darba efektivitātes uzlabošanai.

IT infrastruktūras uzturēšana

Papildpakalpojumi