| Par Mums | Kontakti | mans.oneit.lv
Btn lv

GSM vārteja

Lai uzņēmumi varētu samazināt savus ikmēneša izdevumus par zvaniem uz Latvijas mobilo operatoru tīkliem, Stream Networks piedāvā esošajiem un jaunajiem telefonijas pakalpojumu klientiem izmantot savu GSM vārtejas platformu. Zvanot uz Latvijas mobilo operatoru tīkliem un sazinoties ar uzņēmuma mobilajiem darbiniekiem, šī platforma nodrošina klientiem iespēju, izmantot mobilo komunikāciju pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus: izdevīgākus sarunu tarifus, noteiktu skaitu bezmaksas minūšu vai bezmaksas sarunas savā tīklā un zvanot uz citiem tīkliem.

GSM SIM karšu moduļu noma UZZINIET VAIRĀK

Stream Networks piedāvā nomāt GSM vārtejas SIM karšu moduļus, kuros klients var ievietot savas mobilo telekomunikāciju SIM kartes.

Klienta telefonijas risinājums (Stream Networks virtuālā iestāžu centrāle) tiek konfigurēts, lai zvani no stacionārajiem uz mobilajiem tālruņu numuriem tiktu virzīti uz nomātajiem GSM vārtejas moduļiem. Ja klients izmanto dažādu mobilā tīkla operatoru SIM kartes, Stream Networks var nodrošināt izsaukto numuru analīzi un izsaukumu virzīšanu uz attiecīgā operatora SIM kartēm. GSM vārtejas resursu noma nodrošina virkni ērtību un ieguvumu:

  • nav nepieciešams iegādāties vai nomāt fiksētus mobilo telekomunikāciju terminālus (FMT) un integrēt tos ar telefonijas risinājumu;
  • visi Jūsu biroja darbinieki varēs izmantot uzņēmuma koplietošanas SIM kartes ar izdevīgiem noteikumiem, pat, ja Jums nav savas iestāžu centrāles.

Ja izmantojat Virtuālo iestāžu centrāli, GSM vārtejas resursu noma:

  • ļauj integrēt Jūsu uzņēmuma vai organizācijas mobilo tālruņu numurus Privātajā numerācijas plānā;
  • dod iespēju apkalpot zvanus no mobilajiem tīkliem (izmantojot Zvanu centra un rindas funkcionalitāti);
  • piedāvā iespēju darbiniekiem zvanīt uz mobilajiem tīkliem, neiegādājoties katram mobilo tālruni un izmantojot sadarbības līgumā ar mobilo operatoru noteiktos tarifus.
Pakalpojuma komponente
Ierīkošana, EUR
Abonēšana, EUR
SIM kartes moduļa noma (par 1 gab.)
0,00
9,96
Visas cenas ir norādītas bez PVN.
GSM vārteja