| Par Mums | Kontakti | mans.oneit.lv
Btn lv

Internets

Interneta risinājumi ar neierobežotām iespējām Jūsu biznesam

Piedāvājam mūsdienu prasībām atbilstošus ātrgaitas Interneta pieslēgumus, kas piemēroti gan nelieliem birojiem, kuros strādā daži darbinieki, gan uzņēmumiem ar vairākām filiālēm un sarežģītiem datu pārraides risinājumiem.

Internets visiem klientiem tiek nodrošināts ar simetrisku datu pārraidi, t.i., pieslēgumiem ir vienāds informācijas lejupielādes un augšupielādes ātrums. Ja klientam nav savas autonomās sistēmas ar tam piederošu IP adrešu diapazonu, pieslēgumam tiks piešķirtas dinamiskās IP adreses no SIA “Stream Networks” publisko IP adrešu apbagala. Pēc atsevišķa klienta pieprasījuma var tikt piešķirtas arī statiskās IP adreses.

Interneta risinājumi tiek izstrādāti un piedāvāti katram klientam individuāli, ņemot vērā klienta iespējas un vajadzības:

  • Interneta pieslēgums ar maksimālo iespējamo pieslēguma ātrumu (līgumā nosakot minimālo garantēto pieslēguma ātrumu) Ja ikdienas darbā Jūs izmantojat internetu web lapu pārlūkošanai, darbam ar internetbankām un citiem on-line servisiem, kuri atrodas Interneta vidē, kā arī sūtat un saņemat neliela apjoma elektronisko pastu.
  • Interneta pieslēgums ar garantēto pieslēguma ātrumu Ja Jūsu biznesa vajadzībām ir nepieciešama garantēta piekļuve starptautiskajam Internetam, t.sk. izveidojot VPN over Internet risinājumus vai nodrošinot citu svarīgu procesu darbību.

Stream Networks Elektronisko sakaru lietošanas noteikumi (skat. pielikumu).
LATNET Serviss Elektronisko sakaru lietošanas noteikumi (skat. pielikumu)

Internets

Papildpakalpojumi