| Par Mums | Kontakti | mans.oneit.lv
Btn lv

Vēsture

SIA “Stream Networks” ir dibināts 2007. gada 11. aprīlī un tā sākotnējais nosaukums bija SIA “ICT Consulting”. Uzņēmums savu darbību sāka kā konsultācijas pakalpojumu sniedzējs Lietuvas un Igaunijas uzņēmumiem par elektronisko sakaru nozares jautājumiem un nozari regulējošo tiesisko vidi Latvijā. Kā otrs uzņēmējdarbības veids tika uzsākta elektronisko sakaru iekārtu un sistēmu tirdzniecība kā Latvijā tā arī citās Baltijas valstīs. Kopš 2008.gada SIA “Stream Networks” ir reģistrēts kā elektronisko sakaru komersants LR Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas elektronisko sakaru komersantu reģistrā ar Nr.S00531, vienlaicīgi uzsākot elektronisko sakaru tīkla izbūvi, sākotnēji izveidojot piekļuves tīklu Rīgā, Ventspilī un Daugavpilī, bet nepilnu gadu vēlāk izveidojot bāzes stacijas visos Latvijas administratīvo rajonu centros un lielākajās pilsētās. Piekļuves tīkla izveidei Rīgā tika izmantotas gan bezvadu tehnoloģijas, gan arī izbūvēts optisko kabeļu tīkls.

LATNET ir dibināts 1992.gadā un ir viens no vecākajiem informācijas tehnoloģiju, telekomunikāciju uzņēmumiem Latvijā. Darbību sāka kā Latvijas Universitātes laboratorija, kas pētīja interneta iespējas. 1993.gadā "latnet.lv" bija pirmais domēns Latvijā, bet 1995.gadā LATNET kļuva par pirmo uzņēmumu, kas nodrošina interneta pakalpojumus.

2014. gadā, apvienojoties Stream Networks ar LATNET, likām pamatu otram lielākam telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējam Latvijā korporatīvajā segmentā. Darījuma rezultātā esam izveidojuši, iespējams, otro lielāko (pakalpojumu ģeogrāfiskās pieejamības ziņā) elektronisko sakaru tīklu Latvijā, piedāvājot fiksēto datu/balss pārraides, interneta piekļuves un datu centru pakalpojumus.