| Par Mums | Kontakti | mans.oneit.lv
Btn lv

Kāpēc mēs?

Pieredze

Mēs esam viens no vadošajiem fiksētās, mobilās datu pārraides, internet piekļuves un datu centra pakalpojumu sniedzējiem. Nodrošinām pakalpojumu vairāk kā 2500 korporatīvajiem klientiem Latvijā un Krievijā, tajā skaitā bankām, valsts un pašvaldību iestādēm.

Zināšanas

Kvalificēta profesionāļu komanda ar plašu pieredzi un kompetenci nodrošina standartizētus un pielāgotus IT infrastruktūras risinājumus uzņēmumiem Latvijā, kā arī attīstīta un realizē atsevišķu datu centra pakalpojumu eksportu Ziemeļeiropā un bijušajās NVS valstīs.

Investīcijas

Lai kļūtu par Jūsu biznesa partneri, mēs investējam mūsu IT infrastruktūras attīstībā un darbinieku zināšanās, attiecīgi paplašinot pakalpojumu klāstu un paaugstinot kvalifikāciju.

Datu centrs

Iekārtu izvietošanai un mākoņskaitļošanas pakalpojumu sniegšanai primāri izmantojam TIA/ANSI–942-A:2014 Ranking III standartiem atbilstošu datu centru, kas atrodas Rīgā, Skanstes ielā 54, nodrošinot augstāko drošības līmeni un darbības nepārtrauktību.

24x7 atbalsta dienests

Vienotais atbalsta dienests ir vairāk kā tikai kontaktcentrs. Tā ir IT profesionāļu komanda, kas nodrošina visaugstāko klientu atbalsta līmeni, sistēmu uzraudzību, problēmu novēršanu un tūlītēju klientu apziņošanu sistēmu bojājumu gadījumā, 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 365 dienas gadā.

ISO 9001:2015

Pēc SIA "Bureau Veritas Latvia" veiktā audita 2012.gada 13.martā SIA "Stream Networks" saņēma apliecinājumu - sertifikātu par pārvaldības sistēmas ieviešanu un uzturēšanu atbilstoši LVS EN ISO 9001:2009 kvalitātes pārvaldības sistēmas standarta prasībām. Sertifikātā norādītā darbības sfēra - elektronisko sakaru pakalpojumu un datu centru pakalpojumu ierīkošana, sniegšana un uzraudzība.

2016.gada 1.februārī SIA "Stream Networks" pārvaldības sistēma tika atkārtoti auditēta un no SIA "Bureau Veritas Latvia" puses atzīta kā atbilstoša ISO 9001:2015 pārvaldības sistēmas standarta prasībām.

E-parakstam draudzīgs uzņēmums

Esam mūsdienīgs un videi draudzīgs uzņēmums, kas aicina klientus izmantot eParakstu.

2